Olaf 11 dni /fotografia noworodkowa Śląsk

Niedawno odbyła się sesja małego Olafa. Olaf to cudowny mały człowiek. Przyjechał do mnie wraz ze swoimi rodzicami w dniu kiedy miał zaledwie 11 dni, ale okazał się bardzo dzielnym modelem. Rodzicom dziękuję za zaufanie i możliwość fotografowania tak małej istotki. 
Zdjęcia noworodka to wspaniała pamiątka na lata. Każdym młodym rodzicom polecam uwiecznienie swojego maleństwa w tych pierwszych dniach. 
Miłego oglądania :)


 Piękny lisek to dzieło rąk Edith Stuff.


6 komentarzy:

 1. Maleństwa szybko rosną i równie szybko zapominamy jakimi cudnymi, kruchymi istotkami były w swych pierwszych dniach. Tak piękne fotografie jak te przedstawione, są bezcenną pamiątką.

  OdpowiedzUsuń
 2. I co? Udało się bez zbędnych owijek... Jest czysto, jasno i naturalnie... Jak Pani Fotograf to zrobiła, że Dzidzia cały czas śpi??? Pierwsze koty za płoty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie. Maluszek rzeczywiście był bardzo spokojny i całą sesję przespał, z małą przerwą na karmienie :) A w roli dodatków sprawdził się mój ulubiony szalik, no i lisek którego wydziergała ciocia maluszka. 

   Usuń
 3. Sesja wyszła rewelacyjnie! To światło, naturalne barwy i spokój modeli wypisany na twarzach :)
  Gratulacje dla Pani Fotograf!
  PS: nie przypuszczałem, że z liskiem tak fajnie wyjdzie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Modele dopisali wręcz zawodowo. W sobotę kolejna sesja noworodkowa, tym razem dziewczynka, więc pewnie przyda się jakaś opaska :)

   Usuń